SĪKDATŅU POLITIKA

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs apmeklējat vietni. Katrā nākamajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai trešās puses vietni, kas atpazīst attiecīgo sīkdatni. Sīkdatnes tostarp ļauj vietnei atcerēties lietotāja izvēlētos iestatījumus nākamajās apmeklējuma reizēs, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai jūs personiski identificētu.

SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS MĒRĶIS

Izmantojot sīkdatnes, vēlamies:

 

  • nodrošināt efektīvu un drošu vietnes darbību; mēs izmantojam sīkdatnes, uzturot mūsu drošības funkcijas, lai atklātu un identificētu neatbilstošas uzvedības gadījumus mūsu vietnē;
  • uzlabot vietnes darbību; novērojot sīkdatņu izmantojumu, varam uzlabot vietnes un elektronisko pakalpojumu veiktspēju, paplašināt esošos pakalpojumus, pilnveidot funkcijas;
  • atpazīt tos vietnes apmeklētājus, kas atgriežas atkārtoti; tas palīdz parādīt apmeklētājiem piemērotāku informāciju; pastāvīgajiem apmeklētājiem tas palīdz izvairīties no atkārtotas reģistrācijas un anketu aizpildīšanas;
  • analizēt Jūsu paradumus, lai vietnes darbība būtu ērta, efektīva un atbilstu Jūsu vajadzībām un vēlmēm, piemēram, nodrošinot, lai Jūs viegli atrastu visu, ko meklējat;
  • izmērīt uz mūsu vietni sūtītās informācijas un datu plūsmu; mēs izmantojam sīkdatnes statistisko datu vākšanai par vietni apmeklējušo lietotāju skaitu un elektronisko pakalpojumu lietošanu;
  • īstenot tiešo mārketingu, reklāmu; izmantojot sīkdatnes, mēs varam vākt informāciju tam, lai varētu sniegt noteiktam pārlūkam paredzētu reklāmu vai saturu, izveidojot dažādas mērķa grupas; mēs varam izmantot sīkdatnes tam, lai parādītu piemērotāko reklāmu gan mūsu vietnē, gan ārpus tās.

VIETNĒ IZMANTOTĀS SĪKDATNES

Zemāk uzskaitītas galvenās vietnē izmantotās sīkdatnes:

 

  • Obligātās sīkdatnes – šīs sīkdatnes vietnē ir nepieciešamas tam, lai Jūs varētu pārlūkot vietni un izmantot tās funkcijas, piem., iegaumēt veidnēs ievadīto informāciju seansa laikā, piekļūt aizsargātajām mūsu vietnes vietām. Bez šīm sīkdatnēm būtu neiespējami sniegt noteiktus vietnes pakalpojumus.
  • Funkcionālās sīkdatnes – izmantojot šīs sīkdatnes, apmeklētāji var izvairīties no iestatījumu maiņas, katru reizi apmeklējot vietni. Šīs sīkdatnes palīdz atcerēties Jūsu izvēles un iestatījumus (piem., valodas, lapas personīgos pielāgojumus).
  • Analītiskās sīkdatnes – analītiskās sīkdatnes mums parāda, vai apmeklētājs jau ir apmeklējis vietni. Šīs anonīmās sīkdatnes palīdz mums izsekot lietotāju skaitu un viņu apmeklējumu periodiskumu. Šīs sīkdatnes vāc informāciju par vietnes izmantošanu un palīdz pilnveidot vietnes darbību.
  • Mērķa vai reklāmas sīkdatnes – šīs sīkdatnes mums ļauj fiksēt Jūsu apmeklējumus mūsu vietnē, lapās, kuras apmeklējāt pirms tam, un saites, kuras atvērāt. Mēs izmantosim šo informāciju tam, lai rādāmā reklāma atbilstu Jūsu interesēm.

SĪKDATŅU BLOĶĒŠANA, DZĒŠANA

Apmeklētājs var kontrolēt un/vai dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles jebkurā laikā. Plašāka informācija par šo procesu ir pieejama: WWW.ABOUTCOOKIES.ORG Apmeklētājs var izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir viņa datorā un atteikties no sīkdatnēm mainot savas pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Sīkdatņu bloķēšanas gadījumā apmeklētājam manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad tiks apmeklēta vietne, turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

VISPĀRĪGĀS NOSTĀDNES

Šajā vietnē iegūtās sīkdatnes un statistikas informācija tiks apkopota, apstrādāta un glabāta saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām, tai skaitā ar 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un ES Padomes Personas datu aizsardzības regulu Nr. 2016/679.
Ja nav noteikts citādi, sīkdatnes tiek glabātas, kamēr tiek izpildīta darbība, kādam nolūkam tās vāktas un pēc tam tās tiek dzēstas.

VIETNES PĀRZINIS

Vietnes HTTPS://FRONTLINE.LV pārzinis ir Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG, reģistrēts Austrijas uzņēmumu reģistrā ar numuru FN 312077m, juridiskā adrese: Dr. Boehringer-Gasse 5-11, A-1121 Vīne, Austrija, e-pasts: datenschutzbeauftragter.AT@boehringer-ingelheim.com, tālrunis: (+43 1) 80 105-0.

SĪKDATŅU POLITIKAS SPĒKĀ ESAMĪBA UN GROZĪJUMI

Šī politika ir spēkā no 2021. gada 1.jūnija. Pārzinim ir tiesības veikt izmaiņas vai papildinājumus Sīkdatņu politikā, publicējot Sīkdatņu politikas aktuālo versiju mājas lapā HTTPS://FRONTLINE.LV